Thu. Mar 28th, 2024
Gasilska

V nedeljo 12.2.2017 je bil organiziran 32.mednarodni pokal Labinske Republike v Rijeki. Na tekmovanju je nastopilo 493 tekmovalcev in tekmovalk iz 33 klubov iz Italije, BiH, Japonske, Hrvaške, Srbije in Slovenije.

Judo klub Koper je nastopil v mlajših starostnih kategorijah. V kategoriji U10 so nastopili PETRAK Aleksander, VODEB Leo, ŠVAB GRDINA Alen in BABIČ Dominik. V U12 pa so nastopili TRENDOV Martin, DOBRINJA Vid, VODEB Lan, HOPOVAC Tarik ter v kategoriji U14 SINANBEGOVIČ Sanin.

V kategoriji do 20kg kjer je nastopilo 34 tekmovalcev je VODEB Leo osvojil 2.mesto, brez uvrstitve so ostali PETRAK Aleksander, ŠVAB GRDINA Alen in BABIČ Dominik.

V starostni kategoriji U12 smo bili bolj uspešni. VODEB Lan je v kategoriji do 34kg osvojil 1.mesto, TRENDOV Martin je v kategoriji do 27kg osvojil 3.mesto, DOBRINJA Vid je v svoji kategoriji osvojil 5.mesto. Brez uvrstitve je ostal le HOPOVAC Tarik, kateri je prvič nastopil na tako močnem turnirju in z dvema dobrima borbama pokazal,da se ga ne da kartako vrči.

SINANBEGOVIČ Sanin je v svoji skupini ostal brez uvrstitve. Saninu je to prvi tovrstni turnir.