Wed. Apr 24th, 2024

V soboto 4.3.2023 je Judo klub Ippon Labin organiziral tradicionalni turnir v judu Labinska republika kupna katerem je tekmovalo 427 tekmovalcev in tekmovalk iz 29 klubov.

Ekipa Judo kluba Koper je tekmovala v štirih starostnih kategorijah. V starostni kategoriji U12 sta bila Teresa RAMEŠA in Matija REBERNAK PERKON. V kategoriji U14 so bili Leo VODEB, Nemanja DONČIČ, Adam MAČUS VOLK. V kategoriji U16 so bili Aleksander PETRAK, Leo VODEB in Liam BLAŽINA PAVLETIČ ter v kategoriji U18 sta bila Martin TRENDOV in Tibor BRŽAN.

Najboljši tekmovalec Judo kluba Koper je bil Leo VODEB, ki je tekmoval v dveh starostnih kategorijah. V obeh je zmagal vse nasprotnike in osvojil dve zlati medalji. Matija REBERNAK PERKON je osvojil 1.mesto v svoji kategoriji. 2.mesto je osvojil Aleksander PETRAK. Osvojili smo kar pet 5.mest Teresa RAMEŠA, Adam MAČUS VOLK, Nemanja DONČIČ, Martin TRENDOV in Tibor BRŽAN.

Nekaterim je bil to prvi judo turnir na katerem so pokazali željo, voljo in borbenost.

Čestitke vsem

Ekipa Judo kluba Koper: MAČUS VOLK Adam, RAMEŠA Teresa, VODEB Leo, TRENDOV Martin, PETRAK Aleksander, DONČIČ Nemanja, BRŽAN Tibor, PERKON REBERNAK Matija in BLAŽINA PAVLETIČ Liam