TEKMOVANJA


 

 

 

 

KOLEDAR 

TEKMOVANJ

 ZA LETO

 2019

Datum Naziv tekmovanja Kategorija Kraj
JANUAR: 12. Pokal KBV U12, U14 Lendava
13. Trofeo Shimai U-12,U-13, U-15 Fagagna – Udine (ITA)
 19. Zagreb Open U10,U12,U14,U16,U18,SEN CRO, Zagreb
 26. Profectus cup  U-8, U-10, U-12, U14, U-16 Samobor (CRO)
 26. DRŽAVNO PRVENSTVO   U18,  U14
FEBRUAR: 2.-3. Medn.turnir Lignano U18  ITA, Lignano
  03. Apolon Open U12, U14 Maribor
9. Black belt Open U18, U16, U14, U12, U10, U8 CRO, Zagreb
  16. Pokal Guštanj  U12,U14 Ravne na Koroškem
17. 35° Torneo delle Valli del Torre 2019  U13 ITA, Tarcento
23. Labinska Republika SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 CRO, Labin 
MAREC: 02. Kup Samobora U18, U16, U14, U12, U10 CRO, Samobor
02. DRŽAVNO PRVENSTVO U-21, pasovi  Koper
9. Pokla Žirov U-14, U-12,U10 Žiri
16. Turopoljska frka U14, U12, U10 CRO, Velika Gorica
16. Pokal Murske Sobote U21, U14 Murska Sobota
17. Ippon Krk U12, U10, U8 CRO, Krk
20. DRŽAVNO PRVENSTVO OŠ IN SŠ Maribor
23. DRŽAVNO PRVENSTVO  člani-ce , U16 Lendava
30. Pokal Bežigrada U12,U14,U16 Ljubljana
30. Sakura kup U16, U14, U12, U10, U8 CRO, Sv.Nedelja
APRIL:  6. Pokal Novega Mesta  U12, U14 Novo Mesto 
13. Kup Maksimira U8, U10, U12, U14, U16 CRO, Zagreb 
13. Pokal Ptuja U-12, U-21, U-23 Ptuj
14. Prijateljski turnir Golovec U8, U10, U12, U14 Ljubljana
20.  1.Pokal Nove Gorice  U-8,U-10, U-12, U-14  Nova Gorica
20. Mednarodni turnir Braslovče U8, U10, U12, U14 Braslovče
27. Memorijal Damir Milatović U-8,U-10, U-12, U-14, U-16 CRO, Pisarovina
27. Baumgartnov pas U16, U18, ČLANI Maribor
 MAJ: 11. DRŽAVNO PRVENSTVO U-23, U-12 Ljutomer
11. Kup Dugava U16, U14, U12, U10, U8 CRO, Zagreb
12. Ippon Labin U12, U10, U8 CRO,Labin
18. Mednarodni kup državnosti U-8,U-10, U-12 CRO, Samobor
  18. Pokal Šiške U12 Ljubljana
19. Palijev Memorial U16 Ljubljana
JUNIJ: 1. Memorial Stanka Topolčnika  U-12  Slov.Bistrica
8. Pokal Krško U12, U14 Krško
8. Sv.Vid SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 CRO, Rijeka 
 23. Med. turnir prijateljstva Krk U-10, U-12, U-14 CRO, Krk 
  24.-29. Mednarodne priprave Krk U14 CRO, Krk
29.  Piknik Judo kluba Koper  vsi SERMIN
 27.-30.  EP KADETI-NJE  kadeti, kadetinje POL, Waršav
 JULIJ:
AVGUST: 29.-04. Priprave IZOLA člani-ce,mladinci-ke Izola
04.- 09. Priprave IZOLA ml.kadeti-nje, st.dečki-ce Izola
12.-17. IJF ACADEMY trenerji Maribor
25.-01. SP ČLANI-CE člani, članice JPN, Tokyo
SEPTEMBER:  Sodniški seminar
12.-15. EP MLADINCI-KE mladinci, mladinke BUL Sofija
21. Pokal Oplotnice U14, U12, U10 Oplotnica
OKTOBER: 05.  Pokal Dupleka U18, U12 Duplek 
 12. Pokal Komenda  U10, U12, U14 Komenda
  19. Pokal Beltincev U12, U-14 Beltinci
19. Kup Bihača U-10, U-12, U-14, U-16 BIH, Bihać
19. Kup Turopolja U-10, U-12, U-14, U-16 CRO, Velika Gorica
16.-20. SVETOVNO PRVENSTVO   U21 
 NOVEMBER: 02. Iršičev Memorial  člani-ce, U18 Maribor 
   3. Ippon Rovinj  U14, U12, U10, U8  CRO, Rovinj
  9. DRŽAVNO PRVENSTVO VET. IN INKL.
  10. National Trofee Libertas 24 Trofee City of Porcia  U8, U10, U12, U14 ITA, Porcia
  16. Mini Nagaoka U12, U-14 Ljubljana
  17. Nagaoka U18, U23, člani-ce  Ljubljana
 30. Kup Lika  U18, U16, U14, U12, U10 CRO, Zagreb 
 DECEMBER: 07. Novoletni turni U16, U14, U12 Celje
14. Kagami biraki Golovec U12, U10, U8 Ljubljana
   21. Pokal Nika Vrabla   U14, U12, U10  Maribor