KOLEDAR |
TEKMOVANJ |
|||
ZA LETO |
2023 |
|||
Datum | Naziv tekmovanja | Kategorija | Kraj | |
JANUAR: | 14. | KAGAMI BIRAKI | PRIREDITEV | Koper,SLO |
19. | JUDOIST LETA 2022 | PRIREDITEV | ||
21. | POHORSKI BATALJON | U18 | Slovenska Bistrica, SLO | |
28. | DRŽAVNO PRVENSTVO | U18, U12 | Lendava, SLO | |
27.-29. | GRAND PRIX | TV OGLED | Almada, POR | |
FEBRUAR: | 4.-5. | GRAD SLAM TV | TV OGLED | Paris, FRA |
4. | POKAL LENDAVE 2023 | U21,U16,U12 | Lendava,SLO | |
11. | DRŽAVNO PRVENSTVO | U21, PAS | Dravograd, SLO | |
11.-12. | JUDO KUP LAKTAŠI | U18,U16,U14 | Laktaši, BIH | |
18. | POKAL GUŠTANJ | U14, U12 | Ravne na Koroškem, SLO | |
18. | ZAGREB OPEN | SEN, U18, U16 | Zagreb,CRO | |
17.-19. | GRAN SLAM | TV OGLED | TelAviv, ISR | |
23.-28 | MEDNARODNE PRIPRAVE | U21,U18 | Poreč,CRO | |
25. | KUP SAMOBORA | U18, U16, U14 | Samobor, CRO | |
MAREC: | 3.-5. | GRAND SLAM | TV OGLED | Tashent, UZB |
4. | LABINSKA REPUBLIKA KUP | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Labin, CRO | |
11. | POKAL ŽIROV | U14,U12, U8, U6 | Žiri, SLO | |
18. | TURUPOLJSKA FRKA | U14, U12, U10 | Velika Gorica, CRO | |
18. | POKAL MURSKE SOBOTE | U16,14 | Murska Sobota, SLO | |
26. | DRŽAVNO PRVENSTVO | SEN, U16 | ||
25. | SAKURA KUP | U16, U14, U12, U10 | Sveta Nedelja, CRO | |
24.-26. | GRAND PRIX | TV OGLED | Tibillisi, GEO | |
APRIL: | 31.-2 | GRAND PRIX | TV OGLED | Antalya, TUR |
1. | POKAL GORICE | U16,U14,U12, U10,U8 | Nova Gorica, SLO | |
6.-8. | JUDO STAGE SCORPION | U18,U16,U14 | Piancavalo, ITA | |
8. | POKAL PTUJA | U23,U21,U12 | Ptuj, SLO | |
16. | POKAL BEŽIGRADA | U16,U14,U12 | Ljubljana, SLO | |
26.-29. | JUDO CAMP KOMENDA (OLIMIA) | U21,U18,U16,U14 | Podčetrtek, SLO | |
29.-30. | TROFEO CITTA DI PORDENONE | U13, U15, U18 | Pordenone, ITA | |
29. | KUP PISAROVINA | U16,U14 | Pisarovina, CRO | |
29. | KUP PRIJEDORA | U18,U16,U14 | Prijedor, BIH | |
MAJ: | 6.-7. | APOLON OPEN | U18,U16,U14 | Maribor, SLO |
13. | POKAL NOVEGA MESTA | U14,U12 | Novo Mesto,SLO | |
20. | POKAL ŠIŠKE | U12,U10,U8 | Ljubljana, SLO | |
21. | PALIJEV MEMORIAL | U16, U14 | Ljubljana, SLO | |
27. | DRŽAVNO PRVENSTVO | U23,U14 | ||
25.-27. | GRAND PRIX | TV OGLED | Linz,AUT | |
JUNIJ: | 3. | POKAL KRŠKO | U14,U12 | Krško, SLO |
4. | TROFEO VALLI DEL TRORRE | U13, U15, U18 | Tarcento, ITA | |
MEMORIAL DUŠANA STRAŽIŠČARJA | U8, U12, U10 | Ljubljana, SLO | ||
10. | MEMORIAL STANKA TOPOLČNIKA | U12 | Slovenska Bistrica, SLO | |
11. | KUP SV. VID | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Rijeka, CRO | |
??? | MED. TURNIR PRIJATELJSTVA | U8, U10, U12, U14, U16, U18 | Krk, CRO | |
25. | MEDNARODNE PRIPRAVE KRK | U12, U14 | Krk, CRO | |
24. | Piknik Judo kluba Koper | VSI | SERMIN | |
JULIJ: | 1. | BANJA LUKA OPEN | U18,U16,U14 | Banja Luka, BIH |
2.-5. | MEDNARODNE PRIPRAVE | U18,U16,U14 | Banja Luka, BIH | |
23.-29. | EYOF | U18 | Maribor, SLO | |
AVGUST: | 4.-9. | MEDNARODNE PRIPRAVE | U18,U16,U14 | Izola, SLO |
4.-6. | GRAND SLAM | TV OGLED | Budimpešta, HUN | |
10.-18. | MEDNARODNE PRIPRAVE | U18,U16,U14 | Selce – Crkvenica, CRO | |
10.-12. | MEDNARODNE PRIPRAVE | U18,U16,U14 | Prnjavor, BIH | |
13. | KUP MALA EVROPA | U18,U16,U14 | Prnjavor, BIH | |
?? | ZAČETEK TRENINGOV | ŠPORTNI PARK BONIFIKA | Koper, SLO | |
18.-20. | GRAND SLAM | TV OGLED | Zagreb, CRO | |
23.-27. | SVETOVNO PRVENSTVO | U18 | Zagreb, CRO | |
SEPETEMBER: | 16. | POKAL OPLOTNICE | U14,U12,U10 | Oplotnica, SLO |
30. | KUP BANJA LUKA STEVAN MARKOVIČ | U18,U16,U14 | Banja Luka, BIH | |
30. | POKAL DUPLEKA | U18,U12 | Duplek, SLO | |
OKTOBER: | 7. | POKAL KOMENDE | U16, U14, U12 | Komenda, SLO |
21.-22. | KOROŠKA OPEN | U18,U16 | Slovenj Gradec,SLO | |
21. | KUP UNA BIHAĆ | U18,U16,U14 | Bihać, BIH | |
20.-22. | GRAND SLAM | OGLED V ŽIVO | Abu Dhabi, UAE | |
28.-29. | EJU KADETSKI POKAL KOPER | U18 | Koper, SLO | |
NOVEMBER: | 4. | IRŠIČEV MEMORIAL | SEN, U18, U16 | Maribor,SLO |
10.-12. | GRAND SLAM | TV OGLED | Abu Dhabi, UAE | |
18. | MINI NAGAOKA | U,16, U14, U12 | Ljubljana, SLO | |
19. | NAGAOKA | SEN, U23, U18 | Ljubljana, SLO | |
25. | KUP LIKA | U18, U16, U14, U12 | Zagreb, CRO | |
DECEMBER: | 2. | NOVOLETNI TURNIR | U16, U14, U12 | Celje, SLO |
2. | KAGAMI BIRAKI KOPER | U8, U10, U12, U14 | Koper, SLO | |
2.-3. | GRAND SLAM | TV OGLED | Tokyo,JPN | |
9. | KAGAMI BIRAKI GOLOVEC | U8, U10, U12, U14 | Ljubljana, SLO | |
16. | POKAL NIKA VRABLA | U16, U14 | Maribor, SLO | |
15.-17. | MASTERS | TV OGLED | Jeruzelem, | |
LEGENDA: | PLAN TEKMOVANJ | |||
MOŽNO TEKMOVANJE | ||||
NI V PLANU | ||||