Fri. Apr 26th, 2024
Gasilska z pristaniščem dobrih idej

Večnamenska dvorana GIBa  je v nedeljo 21.5.2017 gostila Pokal Šiške katerega je organiziral Judo klub Šiška. Pokala so se udeležili 279 tekmovalcev in tekmovalk iz 21 klubov.

Barve Judo kluba Koper so predstavljali v starostni kategoriji U10 Leo VODEB, Erik RALCA, Danil DMITROSKIY in Matija KUZMIČ ter v kategoriji U12 Martin TRENDOV, Vid DOBRINJA, Lan VODEB in Jernej KUZMIČ.

V starostni kategoriji U10 je Leo VODEB v kategoriji 23kg pometel z konkurenco in osvojil 1.mesto. Matija KUZMIČ je osvojil 3.mesto v kategoriji 33kg. Danil DMITROVSKIY in Erik RALCA sta se morala zadovoljiti z 5.mestom.

Starostna kategorija U12 je bila bolj donosna, ker smo osvojili eno zlato, dve srebrni in eno bronasto medaljo. Vid DOBRINJA je v kategoriji do 32kg premagal vse nasprotnike in osvojil 1.mesto. Martin TRENDOV in Jernej KUZMIČ sta v svojih kategorijah osvojila 2.mesto. Lan VODEB je v kategoriji 34kg osvojil 3.mesto.