Tue. Mar 19th, 2024

V soboto 21.septembra je Judo klub Oplotnica organizirala tradicionalni Pokal Oplotnice 2019 na katerem je tekmovalo 224 tekmovalcev in tekmovalk iz 35 klubov iz 4 držav.

Barve Judo kluba Koper so predstavljali VODEB Leo, PLETIKOS ARGENTI Liana, KRIŽMANČIČ Luka Aleksander, PETRAK Aleksander, TRENDOV Martin, DOBRINJA Vid, VODEB Lan in HOPOVAC Tarik.

Na letošnjem Pokalu Oplotnice smo se skupno uvrstili na 5.mestu od 35 sodelujočih klubov. V starostni kategoriji U10 so KRIŽMANČIČ Luka Aleksander in PLETIKOS ARGENTI Liana osvojila 1.mesto. VODEB Leo je v svoji kategoriji osvojil 2.mesto. V starostni kategoriji U12 je PETRAK Aleksander osvojil 1.mesto. V starostni kategoriji U14 je DOBRINJA Vid osvojil 2.mesto. TRENDOV Martin, VODEB Lan in HOPOVAC Tarik so izpadli v predtekmovanju.