Wed. Feb 21st, 2024

V soboto 14.12.2019 je Judo klub Golovec organiziral že tradicionalni novoletni turnir Kagami Biraki.  Letošnjega turnirja smo se udeležili v rekordnem številu 33. Judo klub Koper so predstavljali  naslednji  tekmovalci  v treh starostnih skupinah. 

Med ml. cicibani so tekmovali MIKLAVČIČ Etinne, ŠUBER MARASPIN Gaber, BOGATEC Manuel, TRAJKOV Hristo, PEVNIK Jaša, ROZMAN Matias, ROZMAN Tim, VUGA Tit, SIMONIČ Svit, LUKIČ Bor, OPARA Ian, BUBOLA Patrik, GRZENTIČ Rene in KRIŽMAN VESELIČ Ruben.

Med st.cicbani so tekmovali GRGIČ Tinej, ZADRAVEC Nina, PETROVIČ David, KOBAL Maj, FABJANČIČ Aljaž , ŠUBER MARASPIN Artur, DONČIČ Nemanja, ULE Zarja, VODEB Leo, PLAZNIK Dušan, KRIŽMANČIČ A.Luka, BORDON Tinej in PLETIKOS ARGENTI Liana.

V starostni skupini ml.dečkov so tekmovali  PETRAK Aleksander, RADEŠIČ BATAGELJ Rok, LEVAČIČ Klemen in KUZMIČ Matija. 

Ekipa st.dečkov sta sestavljala TRENDOV Martin in VODEB Lan.

Skupno smo osvojili 7 zlatih, 5 srebrnih in 7 bronastih medalj.

Zlato medaljo in 1.mesto v svoji skupini so osvojili GRGIČ Tinej, ŠUBER MARASPIN Artur, ULE Zarja,VODEB Leo, PLETIKOS ARGENTI Liana, PETRAK Aleksander in VODEB Lan.

Srebrno medaljo in 2.mesto so osvojili ZADRAVEC Nina, FABJANČIČ Aljaž, KRIŽMANČIČ A.Luka, KUZMIČ Matija in TRENDOV Martin.

Bronasto medaljo in 3.mesto so osvojili PETROVIČ David, KOBAL Maj, DONČIČ Nemanja, PLAZNIK Dušan, BORDON Tinej, RADEŠIČ BATAGELJ Rok in LEVAČIČ Klemen.

Čestitke vsem

Zbor tekmovalcev
Predstavitev ekip
Obisk Božička
Aljaž v akciji
Maj v napadu
Liana pripravlja nasprotnico za let…
…. nato še v končni prijem
Leov kouchi gari
Aljaž lovi nasprotnika da ne pade premočno
Ippon seoinage
Aleksander je pripravljen na prvi dvoboj
1.mesto Aleksander PETRAK
Dušan v kumikati
Luka se bori za boljši gard
Luka drži nasprotnika da ne zbeži
2.mesto Luka Aleksander KRIŽMANČIČ
Leo dobija zadnje nasvete
Leov makikomi
Neuspešni osto gari
1.mesto Leo VODEB
Matija v prvem dvoboju
Martin nadzoruje nasprotnikovo gibanje
Martin v stoji na glavi
Klemen med borbo
Matija dobija navodila za naslednji dvoboj
Koprski derbi med Klemenom in Matijo
3.mesto Rok BATAGELJ RADEŠIČ
Zmagovalec koprskega derbija je Matija
2.mesto Martin TRENDOV
2.mesto Matija KUZMIČ in 3.mesto Klemen LEVAŠIČ
Lan v boju za boljšo pozicijo…
….na koncu osoto otoši
1.mesto Lan VODEB
Ekipa Kopra
Kaj dela lakota
Please follow and like us: