Tue. Mar 19th, 2024

V soboto 15.12.2018 je Judo klub Golovec ob svoji 40 obletnici obstoja organiziral že tradicionalni novoletni turnir Kagami Biraki.  Letošnjega turnirja smo se udeležili v rekordnem številu. Judo klub Koper so predstavljali  naslednji  tekmovalci  v treh starostnih skupinah.

Med ml.cicbani so tekmovali GROSSI Mia, KOBAL Maj, FABJANČIČ Aljaž in ŠUBER MARASPIN Artur. V skupini cicibanov so  tekmovali ULE Zarja, VODEB Leo, PLAZNIK Dušan, KRIŽMANČIČ A.Luka, BORDON Tinej, PLETIKOS ARGENTI Liana,  PETRAK Aleksander in TOZAN KRSTIČ Aleksej.  Med ml. dečki pa so tekmovali TRENDOV Martin, DOBRINJA Vid, VODEB Lan, HOPOVAC Tarik in RENKO Rok.

Skupno smo osvojili 6 zlatih, 7 srebrnih in 4 bronaste medalje. Zlato medaljo in 1.mesto v svoji skupini so osvojili VODEB Leo, PLETIKOS ARGENTI Liana, PETRAK Aleksander in TOZAN KRSTIČ Aleksej, DOBRINJA Vid in HOPOVAC Tarik. Srebrno medaljo oz. 2. mesto so osvojili KOBAL Maj, FABJANČIČ Aljaž, ŠUBER MARASPIN Artur, ULE Zarja, PLAZNIK Dušan, KRIŽMANČIČ A.Luka in VODEB Lan. Bronasto medaljo so osvojili GROSSI Mia, BORDON Tinej, TRENDOV Martin in RENKO Rok.