Thu. May 23rd, 2024

3.KOLO OBALNE JUDO LIGE

Damjan se pripravlja sodit brvi dvoboj
Damjan se pripravlja sodit brvi dvoboj
Gregor razlaga pravila borbe
Gregor razlaga pravila borbe
Skupine so pripravljene sodniki še ne
Skupine so pripravljene sodniki še ne
Gregor je podelil prve medalje
Gregor je podelil prve medalje
Nasmejani Martin TRENDOV na najvišji stopnički
Nasmejani Martin TRENDOV na najvišji stopnički
Vidov zadovoljni pogled
Vidov zadovoljni pogled
Vid DOBRINJA in Matija KUZMIČ na zmagovalnih stopničkah
Vid DOBRINJA in Matija KUZMIČ na zmagovalnih stopničkah
Zaspani Noel VULIČ in Vid PLAZNIK na postolju
Zaspani Noel VULIČ in Vid PLAZNIK na postolju
Skupina mlajših in starejših tekmovalcev med ogrevanjem
Skupina mlajših in starejših tekmovalcev med ogrevanjem
Gregor nadzoruje da se tekmovalci dobro segrejejo
Gregor nadzoruje da se tekmovalci dobro segrejejo
Gregor med prikazom segrevalne vaje
Gregor med prikazom segrevalne vaje
Nik med kumikato
Nik med kumikato
Starejši dečki in deklice med segrevanjem
Starejši dečki in deklice med segrevanjem
Tekmovalci in tekmovalke so pripravljeni
Tekmovalci in tekmovalke so pripravljeni
Jan PRAPROTNIK med podelitvijo
Jan PRAPROTNIK med podelitvijo
Gregor čestita Niku za osvojeno 1.mesto
Gregor čestita Niku za osvojeno 1.mesto
Nik SANDIČ na odru za zmagovalce
Nik SANDIČ na odru za zmagovalce
Matej SLUGA in Matej IVKOVIČ zadovoljna z doseženim uspehom
Matej SLUGA in Matej IVKOVIČ zadovoljna z doseženim uspehom
Jernej KUZMIČ osvojil 2.mesto v svoji skupini
Jernej KUZMIČ osvojil 2.mesto v svoji skupini
Urška pripravljena za boj
Urška pripravljena za boj
Andraž pripravlja zmagovalno tehniko
Andraž pripravlja zmagovalno tehniko
Eva kontrolira nasprotnico v končnem prijemu
Eva kontrolira nasprotnico v končnem prijemu
Urška PERIC na 2.mestu
Urška PERIC na 2.mestu
Maya BUTKOVIČ in Tamara TRENDOVA na zmagovalnih stopničkah
Maya BUTKOVIČ in Tamara TRENDOVA na zmagovalnih stopničkah
Čas je za pospravit za seboj
Čas je za pospravit za seboj
Lan VODE in Danil DMITROVSY na zmagovalnem odru
Lan VODE in Danil DMITROVSY na zmagovalnem odru
Enej MARANCIN in Gaja LAMOT zmagovalca skupine
Enej MARANCIN in Gaja LAMOT zmagovalca skupine

IMG_0756 IMG_0762 IMG_0764

2.mesto za Filipa
2.mesto za Filipa

IMG_0791 IMG_0793 IMG_0798 IMG_0823 IMG_0830

Ekipa iz Gračišča med ogrevanjem
Ekipa iz Gračišča med ogrevanjem
Lan in Vid čakata na svoj prvi dvoboj
Lan in Vid čakata na svoj prvi dvoboj
Lan kaže svojo premoč
Lan kaže svojo premoč
Vid v končnem prijemu
Vid v končnem prijemu
Vid pripravlja zmagovito tehniko
Vid pripravlja zmagovito tehniko
Matija pripravlja nasprotnika na svojo uchi mato
Matija pripravlja nasprotnika na svojo uchi mato
Martin kontrolira nasprotnika
Martin kontrolira nasprotnika
Lan VODEB in Danil DMITROVSY na postolju
Lan VODEB in Danil DMITROVSY na postolju
Vid obrača svojega nasprotnika
Vid obrača svojega nasprotnika
Nasprotnik se je rešil Novelovega prijema
Nasprotnik se je rešil Novelovega prijema
Noel VULIČ in Vid PLAZNIK najboljši v svoji skupini
Noel VULIČ in Vid PLAZNIK najboljši v svoji skupini