Thu. Apr 25th, 2024

V soboto 9.3.2019 je Judo klub Žiri ob svoji 60-i obletnici organiziral 3.Pokal Žirov na katerem je tekmovalo 288 tekmovalcev in tekmovalk iz 24 klubov.

Judo klub Koper so predstavljali naslednji tekmovalci: V starostni kategori U10 PLETIKOS ARGENTI Liana, VODEB Leo in KRIŽMANČIČ Luka Aleksander. V starostni kategoriji U12 sta tekmovala PETRAK Aleksander in GRDINA ŠVAB Alen ter v kategoriji U14 TRENDOV Martin, DOBRINJA Vid in VODEB Lan. Domov smo šli zadovoljni z dvema zlatima z eno srebrno in eno bronasto medaljo.

V starostni kategoriji U10 sta VODEB Leo in PLETIKOS Liana osvojila 1.mesto ter KRIŽMANČIČ Luka Aleksander 2.mesto. Med U12 je GRDINA ŠVAB Alen osvojil 5.mesto in PETRAK Aleksander 7.mesto. Ter v starostni skupini U14 je 3.mesto osvojil DOBRINJA Vid, TRENDOV Martin in VODEB Lan sta osvojila 5.mesto.