Tue. Apr 23rd, 2024
Trio Martin TRENDOV, Lan VODEB in Leo VODEB

V športni dvorani OŠ Žiri  je v soboto 8.4.2017 bil organiziran 1.Pokal Žirov 2017. Pokala so se udeležili 307 tekmovalcev in tekmovalk iz iz 20 klubov.

Barve Judo kluba Koper so predstavljali Leo VODEB, Alen  ŠVAB GRDINA, Martin TRENDOV in Lan VODEB ter nacionalni sodnik Damjan KUZMIČ.  Leo VODEB in Martin TRENDOV sta v svoji kategoriji osvojila 1.mesto.

V dopoldanskem delu tekmovanja so se pomerile starostne kategorije U8 in U10. Med mlajšimi cicibani je v kategoriji do 23kg nastopal Leo VODEB,ki je pometel z konkurenco in osvojil 1.mesto. Alen ŠVAB GRDINA je tekmoval v kategoriji do 32kg. Alen je kljub dobri borbi moral priznati premoč nasprotnikoma ter osvojil 7.mesto.

Popoldanski del so športno dvorano napolnili tekmovalci starostne kategorije U12 in U14. Martin TRENDOV kljub zamenjavi kategorije za 0,4kg dokazal,da je razred zase. V kategoriji do 29kg  je premagal vse svoje nasprotnike z atraktivnimi akcijami in osvojil 1.mesto. Lan VODEB je po dobrem začetku dvoboja v kategoriji do 35kg izgubil dvoboj in ostal brez uvrstitve.