Fri. Apr 19th, 2024

V nedeljo 4.avgusta 2019 so se začela priprave za prihodnjo sezono. Istočasno se je odvijalo državno prvenstvo v judo katah in izpiti za 1.kyu in mojstrske pasove. Organiziran je bil trenerski seminar na katerem sta sodelovala Plaznik Jadran in Prša Goran. Na pripravah so bili prisotni Vodeb Lan, Vodeb Leo, Dobrinja Vid  in Hopovac Tarik. Na državnem prvenstvu je tekmoval Mojmir Kovač in njegov uke Maurizio Pacovich ter naša še pred kratkim člana Igor Albreht in Sebastjan Svanjak Boltar.

Mojmir in Maurizio sta v Koshiki No Kata osvojila 1.mesto ter v Itsutsu No Kata 2.mesto.

Igor in Sebastjan sta osvojila kar štiri 1.naslova državnih prvakov v Ju No Kati, Kime No Kati, Kodokan Goshin Jitsu in Itsutsu No Kati.

Čestitke vsem

Zbor vseh tekmovalcev na izolskih pripravah v judu
Dobrinja Vid, Vodeb Lan in Hopovac Tarik s trenerjem Prša Goranom
1. mesto KOVAČ Mojmir in PACOVICH Maurizio v Koshiki No Kata
1.mesto ALBREHT Igor in BOLTAR SVANJAK Sebastjan in 2.mesto KOVAČ Mojmir in PACOVICH Maurizio v Itsutsu No Kata