Fri. Mar 29th, 2024

V februarju je VDC Markovec organizirala 10.tradicionalni balinarski turnir na katerem je tekmovalo 13 ekip. Med njimi tudi ekipa Judo kluba Koper.

Ekipa Judo kluba Koper je nastopila v naslednji sestavi: Boris ŠVAGELJ, Milan KOVAČEVIČ, Tomo DADIĆ in Goran PRŠA.

V skupinskem delu smo osvojili 1.mesto. V polfinalu smo premagali lanskoletne zmagovalce turnirja VDC Markovec. V finalu pa še ekipo staršev, ki so bili trdi oreh. Kljub temu smo po napeti igri zmagali in osvojili 1.mesto. Prejeli smo prehodni pokal kateri se bo prenašalo iz leta v leto, od zmagovalca do zmagovalca turnirja.

Po turnirju se je srečanje nadaljevalo v enoti VDC Markovec,kjer je bil organiziran bogat srečolov in zakuska.

Čestitke VDC Markovec za odlično organiziran turnir in srečolov.

Četitke tudi ekipi Judo kluba Koper za osvojeno 1.mesto.

Milan prevzema prehodni pokal
1.mesto Judo klub Koper: Tomo DADIĆ, Goran PRŠA, Milan KOVAČEVIČ in Boris ŠVAGELJ