Thu. Jun 13th, 2024

V nedeljo 20.3.2016 smo v koprski Arena Bonifika organizirali 1.kolo Obalne judo lige na katerem je tekmovalo 65  tekmovalcev in tekmovalk. Tekmovalci in tekmovalke Judo kluba Koper smo tekmovali v vseh  18 skupinah. Zbrali smo kar 11 zlatih, 9 srebrnih  in 11 bronastih  medalj

V skupinah  Judo Vrtca in prvošolcev so 1.mesto osvojili VODEB Leo, KRSTIČ TOZAN Aleks, RAKAR Nik, BRAINCH Jan.2.mesto so osvojili BLAŽINA PAVLETIČ Liam in KRIŽMANČIČ Luka Aleksander. 3.mesto pa so osvojili KLINEC Martin in BABIČ Dominik.

Med skupinami drugo in tretješolcev so se najbolje izkazali TRENDOV Martin, DOBRINJA Vid, PLAZNIK Vid in MARANCIN Enej. 2.mesto so osvojili DMITROVSKY Danil, KUZMIČ Matija in VODEB Lan ter 3.mesto so osvojili PRAPOTNIK Jan, MEDVEŠČEK Blaž, ROŽAC Rocco in VALANT Filip.

V starostni kategoriji mlajših dečkov in deklic so 1.mesto osvojili PERIC Urška, SANDIČ Nik in BUTKOVIČ Maya. 2.mesto so osvojili RAKAR Jan, SLUGA Enej, FINANDEGOVIČ Sanjin in SKOK Eva ter 3.mesto so osvojili KUZMIČ Jernej, IVKOVIČ Matej in TRENDOVA Tamara.

 

Čestitke vsem

Predstavitev nastopajočih skupine VRTEC
Predstavitev nastopajočih skupine VRTEC
Ogrevanje skupin vrtec
Ogrevanje skupin vrtec

Prehod iz ogrevanja na tekmovalni del
Prehod iz ogrevanja na tekmovalni del
Čakamo na skupine
Čakamo na skupine
Leo čaka na prvi dvoboj
Leo čaka na prvi dvoboj
Tudi pričeska je pomembna
Tudi pričeska je pomembna
Leo je že v prvem dvoboju pokazal svoje znanje
Leo je že v prvem dvoboju pokazal svoje znanje

Žirijska miza ima polno dela
Žirijska miza ima polno dela
Predstavitev druge skupine tekmovalcev
Predstavitev druge skupine tekmovalcev
Po predstavitvi ogrevanje
Po predstavitvi ogrevanje
Damjan opazuje,če vsi pravilno izvajajo vaje

Danil in Martin sta pripravljena za prvi dvoboj
Danil in Martin sta pripravljena za prvi dvoboj
Martinov zmagovalni osoto gari
Martinov zmagovalni osoto otoshi
Vid čaka na prvi dvoboj
Jože budno spremlja vsako akcijo

Tretja skupina tekmovalcev se ogreva
Tretja skupina tekmovalcev se ogreva
Tamara se razgibava
Malo gimnastike
Malo gimnastike

Malo uchi komija
Malo uchi komija
Mayin tai otoshi
Urškin ouchi gari
Sanjin in Nik sta pripravljena na dvoboj
Jernej v pripravi kuzushija
Tamarin uspešen blok
Tamarin uspešen blok
Maya drži kesa gatame
Maya drži kesa gatame
1.mesto za Leota
1.mesto za Leota
Aleks in Liam na vrhu postolja
Nik in Luka Aleksander na odru za zmagovalce
Nik in Luka Aleksander na odru za zmagovalce
3.mesto za Dominika
3.mesto za Dominika
3.mesto za Jana PRAPOTNIKA
3.mesto za Jana PRAPOTNIKA
Martin TRENDOV in Danil DIMITROVSKY na vrhu skupine
Martin TRENDOV in Danil DIMITROVSKY na vrhu skupine
Vid DOBRINJA in Matija KUZMIČ najvišje v skupine
Vid DOBRINJA in Matija KUZMIČ najvišje v skupine
Bodoča judoistka
Bodoča judoistka
2.mesto za Lana VODEBA, 3.mesto za Blaža MEDVEŠČAKA
2.mesto za Lana VODEBA, 3.mesto za Blaža MEDVEŠČAKA
1.mesto za Vida PLAZNIK ter 3.mesto za Rocca ROŽAC
1.mesto za Vida PLAZNIK ter 3.mesto za Rocca ROŽAC
Enej MARANCIN in Filip VALANT na vrhu
Enej MARANCIN in Filip VALANT na vrhu
1.mesto za Urško PERIC
1.mesto za Urško PERIC
3.mesto za Jerneja KUZMIČA
3.mesto za Jerneja KUZMIČA
Moška open kategorija: Enej SLUGA 2.mesto ter Matej IVKOVIČ 3.mesto
Moška open kategorija: Enej SLUGA 2.mesto ter Matej IVKOVIČ 3.mesto
Ženska open kategorija: 1.mesto Maya BUTKOVIČ, 2.mesto Eva SKOK ter 3.mesto za Tamaro TRENDOVO
Ženska open kategorija: 1.mesto Maya BUTKOVIČ, 2.mesto Eva SKOK ter 3.mesto za Tamaro TRENDOVO
Trije mošketirji
Trije mošketirji

Please follow and like us: